Mieszkania na sprzedaż w Albania strona 23

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
4 522 obiekty total found
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
✅ Cena: 1350 euro / M2 - 133,650 euro✅ Lokalizacja: Urban Cafe, Vlore✅ Powierzchnia całkowit…
$104,379
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 107 m²
Piętro 4
🚢🏡 2 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W PORCIE, VLORA💶 Cena: 1800 Euro / m2📐 Powierzchnia: 107 m2 / …
$224,173
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 87 m²
Piętro 5/5
Na sprzedaż jasny i komfortowy apartament, położony w samym sercu Durrës - jednego z najbard…
$203,839
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
AdriastarAdriastar
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
✅ Cena: 2300 euro / m2 (178,135 euro)✅ Lokalizacja: Uje i Ctohte, Vlore✅ Powierzchnia całkow…
$214,041
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 65 m²
Piętro 2
Luksus i spokój między morzem a naturą..🌅Zapraszamy do najnowszego, nowoczesnego i elegancki…
$201,122
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 74 m²
Piętro 1
Rezydencja "Erdiar" jest nowoczesną rezydencją w rejonie przybrzeżnym Qerret, zaprojektowaną…
$119,127
MontbelMontbel
Mieszkanie 2 pokoi w Paskuqan, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Paskuqan, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 77 m²
Piętro 1/9
Apartment 2+1+2 for sale in Paskuqan. Information about the apartment: Typology 2+1 1st floo…
$124,624
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 83 m²
Piętro 8
Apartament znajduje się na 8. piętrze nowego, dobrze zarządzanego budynku z windą w obszarze…
$111,611
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Liczba kondygnacji 5
Apartament znajduje się na parterze 5-piętrowego budynku w Golem. Powierzchnia apartamentu w…
$102,749
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Apartamenty wielopoziomowe 7 pokojów w Bashkia Vlore, Albania
Apartamenty wielopoziomowe 7 pokojów
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 7
Sypialnie 5
Liczba łazienek 3
Powierzchnia 285 m²
Piętro 1
🔑🏡 2 APARTY LUKSURY DLA KAMPANII SPRZEDAŻY W TRANSBALKANIKE, VLORA📍 Apartamenty znajdują się…
$708,410
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 68 m²
Piętro 3
Apartament znajduje się w rezydencji White Tower.• Rezydencja o najwyższej jakości konstrukc…
$273,742
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 125 m²
Piętro 7
2 + 1 + 2 Apartament na sprzedaż na plaży, Durres z widokiem na morzeOferujemy na sprzedaż l…
$205,726
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 62 m²
Piętro 2
Na sprzedaż 1 + 1 apartament w centrum miejscowości Golem w pobliżu hotelu Flower. Powierzch…
$116,863
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
Mieszkanie 2 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 151 m²
Piętro 9/9
Penthouse jest sprzedawany na 192 m 2 Vernde w Uzberish! Obiekt typeologii 2 + 1 + 2, jest z…
$234,151
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 110 m²
Piętro 1/3
In a new residence very close to the Palace of the Brigades in Tirana, between tranquility a…
$386,953
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Gjilek, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Gjilek, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 110 m²
Rezydencja znajduje się 180m od wybrzeża i jest nowoczesną interpretacją architektury Riwier…
$509,524
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 125 m²
Piętro 7
2 + 1 + 2 Apartament na sprzedaż z widokiem na morze, Plazh, Durrës💰 Cena: 180 000 EUR📍 Rozm…
$211,845
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 4 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 107 m²
Piętro 6/11
💎 Apartament 3 + 1 + 2 - Twoje inwestycje w sercu Tirany 💎Przedstawiamy doskonałą możliwość …
$576,162
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Paskuqan, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Paskuqan, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 4/7
1+1 apartment in Paskuqan New Ring for sale! In one of the areas with high development poten…
$82,112
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 1 pokój w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 6/8
Apartament 1 + 1 na sprzedaż w Lana Riverside, jednym z najnowszych projektów w stolicy. Pow…
$189,094
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 95 m²
Piętro 8/9
Na sprzedaż znajduje się 2 + 1 apartament w pobliżu szkoły Bajram Curri. Położony na 8 piętr…
$135,313
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 71 m²
✅ Cena: 2650 EUR / m2✅ Lokalizacja: Pierwsza linia w Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia: 71.46m2…
$220,333
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 106 m²
Piętro 2
🆕🔥 2 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W LUNGOMARE, VLORA📍 Niedaleko Hanower✅ Cena: 175,000 EUR (do u…
$202,282
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 9/10
Apartament 1+1 z widokiem na morze
$171,553
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Ishem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Ishem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 56 m²
Piętro 2/8
Apartment for sale in the construction phase - Gjiri i Lalzit. Area 66m2 Well-organized spac…
$141,688
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
✅ Cena: 1900 Euro / m2✅ Lokalizacja: Pierwsza linia w Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia: 73.61m…
$162,727
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 106 m²
Piętro 3/9
Apartament znajduje się na trzecim piętrze budynku mieszkalnego z windą i regularną administ…
$134,341
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 4 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 148 m²
Apartament 3 + 1 + 2 na sprzedaż w dzielnicy Markata w nowym budynku z windą.Apartament posi…
$188,582
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська

Najczęściej zadawane pytania dotyczące nieruchomości w Albanii

Durrës, Vlora i Saranda są bardziej odpowiednie do inwestowania. Są to najpopularniejsze regiony kraju, oferujące dobrze rozwiniętą infrastrukturę, dogodne obszary wypoczynkowe i szeroką gamę komfortowych nieruchomości w przystępnych cenach. Jeśli kupić mieszkanie w Albanii blisko morza w tych lokalizacjach, można go używać do osobistego zamieszkania lub do wynajmu turystom, uzyskując dobry dochód.
W przypadku zakupu nieruchomości o wartości co najmniej 10 tysięcy dolarów cudzoziemcy otrzymują pozwolenie na pobyt. Od zakupu metrów kwadratowych nie jest pobierany podatek.Cudzoziemcy muszą jednak uiścić opłatę rejestracyjną i notarialną – nie więcej niż 530 euro. Jeśli nierezydent chce kupić mieszkanie w Albanii w nowym budynku, należy również uiścić opłatę miejską w wysokości od 0,1 % do 2,5% wartości katastralnej nieruchomości.