Mieszkanie 89 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$84,500
$949/m²
;
In CRM: 32909
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $949/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    55 m²

Opis

32909. Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie na Balkovskaya w pobliżu nadmorskiego sądu. Powierzchnia 89 m2 Mieszkanie jest odnowione, bardzo ciepłe, jasne, przestronne, z częściowymi meblami, garderoba, spiżarnia w przedsionku. Parking przy domu. W pobli? u szko? a, przedszkole, sklepy, apteki. Blisko centrum.