Mieszkanie 85 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$75,000
$882/m²
;
In CRM: 31410
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $882/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²

Opis

31410 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, o łącznej powierzchni 85 metrów kwadratowych. Wysokie sufity tworzą poczucie spacyzmu i dają możliwość wdrożenia różnych rozwiązań projektowych. Duża kuchnia o powierzchni 21 m2. m. pozwala łatwo przeprogramować przestrzeń do kuchni studio, tworząc jeszcze bardziej komfortowe i funkcjonalne obudowy. Doskonała opcja zarówno dla wypożyczalni i komfortowego życia. Centralna lokalizacja zapewnia dostęp do rynku Privoz, rynku książek, sklepów, placów i całej niezbędnej infrastruktury.