Mieszkanie 2 pokoi 149 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$1,32M
$8,876/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $8,876/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    149 m²

Opis

NAI22867

Ta willa to dobry mecz dla kupujących, którzy chcą prawdziwego domu, a nie świąteczny chwyt. To pasuje do małych rodzin, pary planujące żyć w Phuket na dłuższą metę, lub inwestorów szukających stałego, niskiego ryzyka popytu raczej niż krótkoterminowy hype.

Układ wydaje się rozsądny i spokojny. Jest wystarczająco dużo miejsca, aby żyć komfortowo, ale nic nadmiernego lub trudnego do utrzymania. Jest to rodzaj nieruchomości, która działa dobrze od pierwszego dnia i nadal ma sens lata później.

Kluczowe korzyści

  • Prywatny basen z użytecznym tarasem
  • Praktyczny układ dwupokojowy bez zmarnowanej przestrzeni
  • Przeznaczone do długotrwałego życia, a nie obrotu turystycznego
  • Cicha, mieszkalna atmosfera
  • Środowisko przyjazne dla petów
  • Profesjonalne zarządzanie na miejscu dostępne

Lokalizacja

Willa znajduje się w obszarze Nai Harn, jednej z najbardziej rozwiniętych i mieszkalnych części południowej Phuket. Sąsiedztwo jest popularne wśród rodzin i rezydentów długoterminowych dzięki równowadze natury i wygody.

Nai Harn Plaża jest oddalona o 2,2 km i łatwo dojechać samochodem lub promem. W pobliżu znajdują się międzynarodowe szkoły, kawiarnie, siłownie, centra odnowy biologicznej i sklepy codziennego użytku. Rawai, lokalne rynki i malownicze punkty widzenia są wystarczająco blisko dla codziennych procedur, bez radzenia sobie z dużym ruchem.

Infrastruktura

Mieszkańcy mają dostęp do wspólnych obiektów, takich jak siłownia, Padel Court, Spa area, kawiarnia, przestrzeń współpracy i strefy zabaw dla dzieci. Społeczność jest chroniona i profesjonalnie utrzymywana, tworząc dobrze zorganizowane i bezpieczne środowisko życia, a nie przejściowy resort czuć.

Potencjał inwestycyjny

Willa nadaje się do długoterminowego wynajmu, ze szczególnym uwzględnieniem stałych najemców, a nie krótkoterminowych pobytów wakacyjnych. Warunki leasingu zazwyczaj wahają się od 6 do 12 miesięcy, co pomaga zmniejszyć wakat i zużycie na nieruchomości.

W oparciu o obecne oczekiwania rynku:

  • Szacowany miesięczny czynsz: 4,770 USD
  • Szacunkowy roczny czynsz: 57,240 USD

Oprócz dochodów z wynajmu, projekt jest przeznaczony do oceny kapitału. Do momentu zakończenia budowy prognozowany wzrost wartości aktywów szacowany jest na maksymalnie 30%, co wynika z ograniczonej podaży rodzinnych willi w tym obszarze i długoterminowej koncepcji życia.

Harmonogram płatności

Zakup jest oferowany z 0% planu raty, rozłożone na etapy budowy i przeznaczone do utrzymania przepływu środków pieniężnych do zarządzania.

  • Rezerwacja: 2% depozytu.
  • Po podpisaniu umowy, 33% jest dokonywane.
  • Fundacja: 15%
  • Roboty budowlane: 15%
  • Ściany i dach: 15%
  • Wykończenie: 10%
  • Przekazanie klucza: 10%

Struktura ta umożliwia nabywcom dostosowanie płatności do rzeczywistych etapów rozwoju, a nie do ustalonych terminów.

Dostępne układy jednostek

  • 2-pokojowe wille
  • 3-pokojowe wille
  • wille z 4 sypialniami

Każdy układ jest zgodny z tą samą logiką projektu: praktyczne proporcje, przestrzeń na wolnym powietrzu i przydatność do długotrwałego życia, a nie do krótkotrwałego użytku.

Czas budowy

  • Etap 1 ma zostać ukończony w marcu 2028 r.
  • Faza 2 ma zostać zakończona do lipca 2029 r.

Stopniowe podejście pozwala na utrzymanie struktury i przewidywalności postępów w budownictwie, przy czym w całym procesie budowy istnieją wyraźne kamienie milowe.