Mieszkanie 37 m² Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$160,400
$4,335/m²
;
Data aktualizacji: 27.02.2026

Cena za m²
    $4,335/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    37 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Przytulny i piękny apartament o powierzchni 1 sypialni 37 m2 w 400 metrów od plaży z ratami do końca budowy.

Termin dostawy kompleksu: III - IV kwartał 2026 r.

Rezerwacja: 3000 dolarów.

Cena mieszkania obejmuje remonty projektantów i budownictwo mebli.

Proszę określić pakiet mebli ruchomych i wyposażenia.

W mieszkaniu:

- 1 sypialnia.

- salon z aneksem kuchennym

- W łazience.

- balkon

Własność według uznania: 100% - darmowy lub leasing.