Willa 3 pokoi 448 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$1,03M
$2,291/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

• Adres
    Soi Niyang 16

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    448 m²

Opis

Przedstawiamy elegancką i nowoczesną 3-pokojową, 3-łazienkową willę z basenem, znajdującą się w spokojnej, jeszcze dostępnej dzielnicy Sakoo w pobliżu plaż Nai Thon i Nai Yang. Za cenę 32.9 mln THB ta willa oferuje przemyślany układ, luksusowe funkcje i bliskość międzynarodowego lotniska Phuket - idealne zarówno dla stylu życia, jak i inwestycji. W ramach ekskluzywnego rozwoju Tiara Sakoo Villas, ten stylowy dom rozciąga 448 m kw powierzchni built- up na 398 m kw. działki, i jest oferowany z Thai Freehold, Thai Company lub Long- Term Leasehold opcji własności. Obecnie w trakcie budowy projekt obejmuje tylko 13 luksusowych willi, które zapewniają prywatność i wyłączność. Najważniejsze cechy nieruchomości: Cena: THB 32,900 000 Sypialnie: 3 (Wszystkie łazienki): Powierzchnia: 448 m2 Powierzchnia: 398 m2 (99,5 m2) Własność: Thai Freehold / Thai Company / Podłoga Leasehold: 2 Meble: Budownictwo w Meble Parking: 2 samochody Villa Cechy: Nowoczesny projekt tropikalny Open-plan salon i jadalnia z podwójnym sufitem wysokość europejska kuchnia z centralną wyspą Prywatny basen z tarasem słonecznym i poolside sala Duże szklane okna z bezpośrednim dostępem do basenu i ogrodu Przestronne sypialnia master z chodnikiem - w szafie i wannie Prywatne balkony Oddzielny pralnia - Nivisity area Toaleta dla gości Magazynowanie ogród Okryty parking dla 2 samochodów Wspólnoty Funkcje: 24- godzinne bezpieczeństwo Lokalizacja dojazdu: doskonale usytuowany w Sakoo, ta willa znajduje się zaledwie 5-10 minut jazdy od plaży Nai Thon, plaży Nai Yang i międzynarodowego lotniska Phuket. W pobliżu znajdują się lokalne sklepy, restauracje, bary, Blue Canyon Country Club i główne centra handlowe w Thalang, które są osiągalne w 20- 25 minut samochodem. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zaplanować prywatne przeglądanie lub poprosić o więcej informacji.