Condo 31 m² Karon, Tajlandia

Tajlandia, Karon
$131,375
$4,238/m²
;
Data aktualizacji: 2.10.2025

Cena za m²
    $4,238/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    31 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble
  • Urządzenia domowe

Opis

Apartamenty znajdują się w odległości spaceru od wspaniałej plaży Kata, wysoko rozwiniętej infrastruktury turystycznej i bliskości innych popularnych obszarów Phuket - Karon i Chalong.

Na dachu kompleksu znajdują się bary i baseny z panoramicznym widokiem. Siłownia, plac zabaw dla dzieci i dzieci klub.

Niektóre apartamenty wyposażone są w własny basen.

Nowoczesny design, stylowe wnętrze, wysokiej jakości materiały. W pełni funkcjonalne kuchnie, salon i wyizolowane pokoje są wygodne zarówno na rodzinne wakacje i długoterminowy czynsz lub stałe miejsce zamieszkania właścicieli mieszkań.

Szczegóły dotyczące własności:

  • Odległość do morza: 300 m
  • Sypialnie: studio, 1, 2
  • Kąpiele: 1 - 2
  • Powierzchnia mieszkalna: 31 m2 - 153 m2

Dochód: dochód gwarantowany w wysokości 7% przez 5 lat

Cena obejmuje: wykończenie, hydraulika, budynk- w kuchni, w szafie, klimatyzatory.

Brak raty% do końca budowy.

Zakończenie budowy: 2. kwartał 2026 r.