Mieszkanie 2 pokoi 69 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$320,135
$4,640/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

• Adres
    Soi Huatiea, 61 3 Pooh and Friends

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,640/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Opis

SUR4588

Położony w doskonałej okolicy Phuket w odległości około 650 metrów spacerem od plaży Surin i Bangtao, condominium zaimponuje jego wygodę i łatwość dostępu.

Aby naprawdę cieszyć się widokami otaczającego środowiska i cieszyć się czystym relaksem, goście będą mieli dostęp do dużego basenu na dachu nieskończoności z towarzyszącym basenem basenowym, dającym niezwykłe widoki na ocean, klimatyzowany pokój fitness i kryty i odkryty wielofunkcyjny obszar dla okazjonalnych imprez, które mają być organizowane tam.

  • Basen panoramiczny na dachu
  • Pool- Bar & Garden
  • Dostęp do inteligentnych kart i CCTV
  • Klimatyzowane siłownia fitness na dachu
  • Odbiór & Lobby Obszar
  • Pokój wielofunkcyjny
  • Autobus promowy do plaży Surin
  • Day Pass to Surin Beach Clubs
  • Program zarządzania wynajmem

Gwarancja zwraca 7% przez 2 lata. Łącznie 14% przez 2 lata.

Różne rodzaje pokoi od 34.90 m2 do 69.50 m2