Mieszkanie 5 pokojów 1 000 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$2,43M
$2,426/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $2,426/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 000 m²

Opis

LAY22336

Odkryj niezwykły basen z widokiem na morze willa w spokojnej okolicy, z widokiem na wspaniałe Layan Beach i Bang Tao Bay. Ten współczesny azjatycki klejnot architektoniczny oferuje dużą przestrzeń i pięć dużych sypialni ensuite na dwóch poziomach.

Lokalizacja:
Położony w spokojnej części Phuket, ta willa jest blisko tętniącej życiem natury Bang Tao Bay i Layan Beach, zapewniając zapierające dech w piersiach przyprawy i łatwy dostęp do wielu światowej klasy restauracji.

  • Blisko sklepów spożywczych, centrów handlowych i modnych klubów plażowych
  • Zaledwie 20 minut od międzynarodowego lotniska Phuket

Projekt (wewnętrzny / zewnętrzny):

  • 5 Sypialnie
  • 6 łazienki
  • 2 Garaże
  • Powierzchnia gruntu 1000 m ²
  • Współczesny azjatycki styl architektoniczny
  • Przestronny, przestronny układ z obfitym naturalnym światłem
  • Sufity sklepione i dwuskładnikowe szklane drzwi do bezszwowego życia wewnątrz / na zewnątrz
  • 15m bezimienny basen z widokiem na morze

Infrastruktura:

  • W pełni wyposażona nowoczesna kuchnia z barem śniadaniowym