Willa 4 pokoi 200 m² Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$161,096
$805/m²
;
In CRM: 664431
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.03.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

Blisko centrum Pattay 3 sypialna willa, gotowa do przeprowadzki, znajduje się w samym sercu Bang Lamung, Chonburi. Ten piękny dom oferuje przestronny salon o powierzchni 200 m2, z 3 nowoczesnymi łazienkami, 1 WC i 4 pokoje. Skorzystaj z komfortu w pełni umeblowanego domu z kuchenką gazową, lodówką, kabinerią, okapem kuchennym i mikrofalówką. Willa posiada dwupiętrowy design z 2 piętrami oraz piękny ogródek, podwórko i ogród. Z dostępnych miejsc parkingowych, będziesz miał wystarczająco dużo miejsca, aby zaparkować swój pojazd. Położony w doskonałej okolicy, ta willa jest w pobliżu szkół najwyższej klasy, centrów handlowych, plaż i pól golfowych. Weź krótki prom do Bali Hai Pier lub jechać do lotniska Suvarnabhumi, który jest zaledwie 120 km. Ciesz się wygodą bycia blisko Bangkoku Szpital Pattaya, w odległości 1,8 km. Doświadcz tętniącego życiem miasta Pattaya, z jego bogatą kulturą, pysznym jedzeniem i ekscytującymi możliwościami rozrywki.