Condo z 1 sypialnią 85 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$111,765
$1,315/m²
;
Data aktualizacji: 18.02.2025

Cena za m²
    $1,315/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2011
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

1 sypialnia 1 łazienka 85 m² Executive Residence III

Typ: 1 sypialnia 1 łazienka
Rozmiar: 85m2
Liczba miejsc: Kwota zagraniczna
Piętro: 3
Opłaty za transfer: 50/50

Udogodnienia
- Windy pasażerskie
- Miejsce parkingowe
- Basen
- Centrum fitness
- Ogród
- Plac zabaw
- 24-godzinny system ochrony i monitoring CCTV