Mieszkanie 3 pokoi 91 m² Guardamar del Segura, Hiszpania

Guardamar del Segura, Hiszpania
$370,641
$4,073/m²
;
In CRM: 253754
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Carrer Valle Inclan, 3 Edificio Dali

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,073/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Odkryj ten nowy program w jednym z najbardziej uprzywilejowanych miejsc na Costa Blanca: zaledwie kilka kroków od przystani Guardamar del Segura, obok słynnego lasu sosnowego i wspaniałych plaż piaszczystych. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny oferuje spokojne środowisko, ale jest idealnie połączony z obszarów handlowych, usług i przestrzeni naturalnych. Jest to idealne zarówno dla całorocznego życia i cieszyć się drugim domem nad morzem. Cena od: 315.000 Sypialnie: 3 łazienki: 2Plac od: 91.5 m2Sad od: 121 m2 (na parterze) Solarium (na ostatnich piętrach) Podłogi: 2Odległość od morza: 200 mAirport Alicante: 30 km Golf Field: 8 km Widoki miejskie Budowa przy użyciu wzmocnionego betonu fundament i fasada z izolacją termiczną dla maksymalnej efektywności energetycznej. Wspólne obszary z ceramicznych płytek non@-@ stick, otwarte miejsca parkingowe i ogrody, przeznaczone do bezpiecznego i komfortowego pobytu w klimacie śródziemnomorskim.