Willa 3 pokoi 295 m² Benissa, Hiszpania

$705,202
$2,391/m²
;
In CRM: 181033
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.06.2023

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    295 m²

Opis

Jasna i przestronna willa na sprzedaż. Jest to nowoczesny design z przepięknymi panoramicznymi widokami na Benidorm i Morze Śródziemne. Znajduje się w prywatnym kompleksie mieszkaniowym. Kompleks ma bezpośredni dostęp do autostrady, zaledwie 10 km od Benidorm i 50 km od lotniska w Alicante i 100 km od lotniska w Walencji. Kilka minut od miasta Altea.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta