Mieszkanie 3 pokoi 74 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$399,452
$5,398/m²
;
In CRM: 12162
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Kwiatowa, 7
  • Metro
    Pole Mokotowskie (~ 800 m)
  • Metro
    Racławicka (~ 400 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,398/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1930
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy na Górnym Mokotowie o powierzchni 74 m2 (77,87 m2 do weryfikacji po wstępnym pomiarze).

Wysokość pomieszczeń to 2,98m.

Układ funkcjonalny, dwustronny.

Okna dwóch sypialni 15,55 m2 i 9,08 m2 wychodzą na podwórko (teren zielony).

Salon 20,81 m2 z niezależnym wejściem, połączony prześwitem z kuchnią 16,09 m2 z oknami na ulicę, łazienka 5,37, przedpokój 10,97 (szafy wnękowe).

Do mieszkania przynależy piwnica ok 10m2.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?