Mieszkanie 2 pokoi 55 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$106,239
$1,932/m²
;
Data aktualizacji: 6.04.2026

Cena za m²
    $1,932/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

1 + 1 Apartament z prywatnym wejściem - Royal Sun Residence, Long Beach 🌴

Przytulny 1 + 1 apartament w Royal Sun Residence jest oferowany na sprzedaż, położony w popularnej dzielnicy Long Beach w Iskele.

Apartament znajduje się na parterze z własnym prywatnym wejściem, zapewniając dodatkową prywatność i удобство.