Willa 13 pokojów 420 m² Bar, Czarnogóra

Czarnogóra, Bar
$691,657
$1,647/m²
;
In CRM: 1652
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    13
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    420 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    680 m²

Opis

W spokojnej okolicy Kotor, Dobrota, dom jest na sprzedaż zaledwie 30 metrów od morza. Dom o łącznej powierzchni 200 m2 znajduje się na działce 600 m2. Dom ma cztery piętra. Dom posiada pięć sypialni i dwie łazienki. Przed domem stoi parking. Właściciel dostaje również łódź i dostęp do osobistej przystani. Dom ma centralne ogrzewanie, pralnia. Opcja jest świetna do wynajęcia, jak dwa oddzielne apartamenty, każdy z osobnym wejściem. Kotor to największe stare osiedle miejskie w Czarnogórze. Główną atrakcją i symbolem miasta jest świątynia św. Trypoonu, zbudowana w XII wieku i jest doskonałym przykładem architektury rzymskiej. Kotor oferuje wspaniałe tarasy na świeżym powietrzu, serwujące tradycyjne dania z Czarnogóry. W wielu restauracjach Kotor, odwiedzający są oferowane różne dania rybne; wygodne i przytulne atmosfera pozwoli Ci się świetnie bawić.

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Bar
Edukacja
Opieka zdrowotna