Mieszkanie 2 pokoi 57 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$267,596
$4,695/m²
;
In CRM: 13146
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.11.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,695/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

A11- 185. Designer 1- Sypialnia na Waterfront, Tivat

Piękny designer 1-pokojowe mieszkanie w kamiennym budynku na nabrzeżu w Tivat. Apartament znajduje się na parterze, z tarasem wyposażonym w meble zewnętrzne przed wejściem. Jest miejsce cumowania małej łodzi.

Centrum miasta znajduje się 1,5 km od obiektu; w pobliżu znajduje się cała niezbędna infrastruktura.

Apartament składa się z sypialni, salonu z kuchnią i jadalnią oraz łazienki. Sprzedawany jest w pełni wyposażony w nowe urządzenia i meble. Doskonała opcja na wynajem lub na życie osobiste.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte