Dom 1 pokój 102 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$598,182
$5,865/m²
;
In CRM: 7494
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.06.2025

• Adres
    Prva Proleterska, 21

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    153 m²

Opis

Apartament dom na parterze o powierzchni 42 m2 na dzia? ce 153 m2. Na działce jest planowany obiekt o powierzchni 60 m2 z już zbudowanym fundamentem, na którym znajduje się drewniany baldachim (PR + 1, tylko 120 m2 na dwóch poziomach, jest UTU dla obiektu). Dom posiada 1 sypialnia, łazienka, salon - kuchnia. Garaż dla 2 samochodów. Lokalizacja na ulicy Popa Jola Zeca, w pobliżu dworca autobusowego. Blisko niezbędnej infrastruktury, 15 minut spacerem do morza, 20 minut do Starego Miasta. Świetna inwestycja. Możliwa wymiana na mieszkanie.