Mieszkanie 4 pokoi 108 m² Petrovac, Czarnogóra

Petrovac, Czarnogóra
$335,774
$3,109/m²
;
Data aktualizacji: 8.02.2025

Cena za m²
    $3,109/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Petrovac

Wygodny apartament w pobliżu morza i szkoły. Mieszkanie z 3 sypialniami, 2 łazienkami, dużym salonem i 2 tarasami. Całkowity obszar 108 m2. 3. piętro. Nowoczesny mały budynek. Dobre materiały parkietowe i płytki zostały użyte w wykończeniu mieszkania. W pełni wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz. Każdy pokój ma klimatyzację. Dom znajduje się na płaskiej drodze bez wspinaczki. 3 minuty spacerem do morza, szkoły, terenów sportowych. Lucice Beach jest 7 minut spacerem. Świetne miejsce do życia i relaksu z dużą rodziną. Parking w pobliżu domu.

ID - OK325

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta