Mieszkanie 1 pokój 40 m² Badung, Indonezja

Indonezja
$105,000
$2,625/m²
;
Data aktualizacji: 13.04.2026

Cena za m²
    $2,625/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Opis

Coco Residential stylu życia oferuje cztery stylowe 40 m kw. mezzanine apartamenty hotelowe zaprojektowane dla nowoczesnego komfortu i wygody. Każda jednostka dysponuje jedną sypialnią i jedną łazienką, zamkniętym salonem i w pełni wyposażoną kuchnią. Apartamenty są w pełni umeblowane i są gotowe do natychmiastowego obsadzenia.
Mieszkańcy mogą korzystać z dostępu do dzielonych terenów na dachu z barem i jacuzzi, przestrzeni współpracy, i prywatny parking, zapewniając doskonałą równowagę komfortu i wygody.
Nieruchomości Highlights • 40 m2 mezzanine apartament • Jedna sypialnia i jedna łazienka • Zamknięty salon • W pełni umeblowane • W pełni wyposażona kuchnia • Dostęp do dachu i przestrzeni współpracy • Parking prywatny
Cechy i wyposażenie • Jedna sypialnia • Jedna łazienka • Zamknięty salon • W pełni umeblowany • W pełni wyposażona kuchnia • Wspólna część dachu • Wspólna przestrzeń robocza • Prywatny parking