Dom wolnostojący 3 pokoi 251 m² Municipality of Corinth, Grecja

Grecja, Municipality of Corinth, Corinth
$826,496
$3,293/m²
;
In CRM: 65502
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    251 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    251 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    309 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy dom o powierzchni 251 metrów kwadratowych w Peloponese. Parter składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. 1 piętro składa się z jednej sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. {C: $aaccff} Tłumaczenie: Modern Family Villa 2024 nad Morzem Jońskim - Na sprzedaż Korynt, Grecja Lokalizacja Corinth jest jednym z najbardziej historycznych miast Grecji, położony na Isthmus Koryntu łączący kontynentalną Grecję z Peloponese. Położony w pobliżu słynnego Kanału Koryntowego między Morzem Jońskim i Morza Egejskiego, oferuje spokojne środowisko z pełną infrastrukturą miejską i około 30 000 mieszkańców. Atrakcje: Świątynia Apollo Akrokorinta Świątynia ruin Afrodyty Kościół apostoła Pawła Słynny kurort termalny Loutraki znajduje się zaledwie 10 minut drogi stąd. Odległość 100 metrów od morza 150 metrów od piaszczystej plaży zorganizowanej 115 km od międzynarodowego lotniska w Atenach 10 minut spacerem do transportu publicznego 5 minut spacerem do szkoły 10 minut spacerem do supermarketów, kawiarni i sklepów Opis własności Dwupiętrowa nowoczesna willa z wyszukanym tarasem na dachu, przestronnymi werandami panoramicznymi i ogrodem prywatnym. Dwa niezależne wejścia uliczne pozwalają na korzystanie albo jako jeden duży dom rodzinny albo jako dwa oddzielne apartamenty. Możliwość dodania trzeciego piętra. Wielkość działki: 309.12 m2 Łączna powierzchnia mieszkalna: 251.66 m2 Sypialnie: 4 Piętro gruntowe - 119.85 m2 Sala wejściowa (14.18 m2) Pokój dzienny (30.5 m2) z kominkiem opalanym drewnem Bay- okno jadalnia z panoramicznym widokiem na morze Dostęp do dużego tarasu i powierzchni grillowej Dwie sypialnie (16.2 i 14.8 m2) Przestronne łazienki (15.3 m2) z pralnią Pierwsze piętro - 131.81 m2 Kuchnia jadalnia (24.7 m2) z kominkiem Balkon (13.6 m2) z widokiem na morze i góry Powierzchnia mieszkalna (37,6 m2) z możliwością podziału Duża sypialnia (23.7 m2) Łazienka (14.2 m2) z oknem Rekonstrukcja 2024 r. Kompletna renowacja, w tym marmurowe podłogi, nowe linie użyteczności publicznej, panele słoneczne, oświetlenie architektoniczne, okablowanie bezpieczeństwa, pełna wodoszczelność dachu, nowe wzmocnione żaluzje elektryczne, oraz konstrukcja wzmocnionego betonu zgodna z trzęsieniami ziemi. Ogród z grillem i parkingiem. Status prawny Interesy prywatne Jeden właściciel Brak zakłóceń Zezwolenie na dodanie dodatkowej podłogi (do 12 m) Pełna dokumentacja notarialna