Willa 3 pokoi 200 m² Anavyssos, Grecja

Anavyssos, Grecja, Municipality of Saronikos, Anavissos Municipal Unit
$1,07M
$5,343/m²
;
In CRM: 63973
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    600 m²

Opis

Do sprzedania 3-pi? trowa willa 200 m kw. w Attica. Parter składa się z salonu, jednej kuchni. 1 piętro składa się z 2 sypialni, jeden prysznic WC. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, jednej łazienki. Wspaniały widok na miasto, morze, góry, las otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. 🏡 Luksusowa willa 200 m2 z prywatnym basenem i widokiem na morze - Apollon / Aeolos Complex, Palaia Fokaia Tylko oddech od plaży 🏖️, w rzadkich i prestiżowych Apollon / Aeolos kompleks Palaia Fokaia, ten imponujący trzypoziomowy willa 220 m2, na 600 m2 powierzchni, jest dostępny na sprzedaż. Jedna z niewielu rezydencji na Ateńskiej Riwierze, która łączy luksus, prywatność i bezpośredni dostęp do krystalicznie czystych wód 🌊 Zatoki Saronicznej. 📍 Unikalna lokalizacja Jeden z niewielu ekskluzywnych enklaw mieszkalnych Riwiery Plaża tylko 100 metrów od hotelu 🏝️ z turkusowymi wodami i zatokami serenowymi Ponad 300 dni słońca ☀️ corocznie Idealny do życia na stałe lub wakacje 🚗 Doskonale połączona 15 km od Vouliagmeni 🛥️25 km od Glyfady z zakupami, dobrą kuchnią i życiem nocnym ✨20 km od międzynarodowego lotniska w Atenach ✈️Krótka droga do Cape Sounio & Temple of Posejdon 🏛️🛋️ Położenie parter: Przestronny salon z kominkiem 🔥, kuchnia, dostęp do ogrodu i basenu 1 piętro: 2 sypialnie 🛏️, łazienka, balkony z widokiem na morze Drugie piętro: Master sypialnia z prywatnym tarasem 🌅 & panoramiczne widoki ⚙️ Cechy i wyposażenie Autonomiczne ogrzewanie z olejem 🛢️, grzejniki & A / C ❄️Podłogi drewniane i marmurowe ✨Aluminiowe ramy z podwójnym szkłem i ekranami owadów Kominek 🔥, BBQ 🍖, przechowywania, drzwi bezpieczeństwa Parking otwarty 🚗, nocna taryfa energii elektrycznej W pełni umeblowane 🛋️ z urządzeniami 🌴 Obszar odkryty Prywatny basen 🏊‍♂️Ogród krajobrazowy z drzewami 🌳Zaprojektowane strefy wypoczynkowe Powierzchnia grill dla rodziny i przyjaciół 🍷✨ Rezydencja, która oferuje nie tylko dom, ale także prestiż, wartość inwestycyjna i unikalny styl życia w sercu Athenian Riviera. Ponadto kwalifikuje się do programu Golden Visa, co czyni go rzadką szansą inwestycyjną.