Willa 6 pokojów 160 m² Argalasti, Grecja

Argalasti, Grecja, South Pilio Municipality, Municipal unit of Argalasti
$322,424
$2,015/m²
;
In CRM: 164450
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²

Opis

Na sprzeda? 2-pi? trowy domek o powierzchni 160 m kw., w Voloso- Pilio. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej łazienki.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem.

Domek ma położenie kątowe. Okna wychodzą na las. Obiekt posiada kominek, miejsce do grillowania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.

Domek składa się z trzech oddzielnych apartamentów, więc może być używany jako pensjonat.
Wspaniała górska wioska Argolasti znajduje się w południowej części Pilio i w odległości 40 km od miasta. Włosy. Wioska ma 3000 stałych mieszkańców i rozwinęła infrastrukturę (poliklinika, poczta, apteki, sklepy, bankomaty, tawerny i kawiarnie).