Dom wolnostojący 3 pokoi 180 m² Trilofo, Grecja

Trilofo, Grecja, Veria Municipality
$413,248
$2,296/m²
;
In CRM: 59379
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

Na sprzeda? 3-pi? trowy dom 180 m kw. na przedmieściach Salonik. Parter składa się z salonu, jednej kuchni, jednej WC. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki. Drugie piętro składa się z jednej sypialni. Widok na las otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród.