Szeregowiec 3 pokoi 225 m² Trilofo, Grecja

Trilofo, Grecja, Veria Municipality
$371,923
$1,653/m²
;
In CRM: 54471
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    225 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    225 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    350 m²

Opis

Na sprzedaż maizonette 225 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Maisonette ma 3 poziomy. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. 1 piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką, jednym biurem. 2 piętro składa się z 2 sypialni, 2 łazienki. Widok góry otwiera się od okien. Są: kominek, markizy, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Obszar: Trylofos