Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$356,205
$3,672/m²
;
In CRM: 241280
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Cena za m²
    $3,672/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Ten nowoczesny apartament położony jest w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Zakaki, Limassol, oferuje spokojne warunki życia, a jednocześnie wygodnie blisko kluczowych udogodnień i głównego dostępu do drogi. Zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, obiekt posiada obszar wewnętrzny o powierzchni 81 m ² uzupełniony werandą o powierzchni 16 m ². Apartament składa się z dwóch dobrze dobranych sypialni, łazienki i oddzielnego WC i znajduje się na pierwszym piętrze. Wysokiej jakości wykończenia, nowoczesny design architektoniczny i starannie dobrane materiały tworzą ciepłą i przyjazną atmosferę w całym. Dodatkowe funkcje obejmują prywatny zadaszony parking, prywatne pomieszczenie magazynowe, przepisy dotyczące klimatyzacji we wszystkich obszarach, panele słoneczne i imponującą ocenę efektywności energetycznej klasy A. Ta rezydencja jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają nowoczesnego domu w cichej i spokojnej okolicy - prawdziwe miejsce do nazywania domu.