Penthouse 3 pokoi 107 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$803,603
$7,510/m²
;
In CRM: 218621
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.01.2026

Cena za m²
    $7,510/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    107 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesny apartament z trzema sypialniami, który jest obecnie w budowie i zostanie ukończony w 2027 roku. Wewnętrzna powierzchnia apartamentu to 106.9 metrów kwadratowych, co zapewnia przestronne i komfortowe środowisko do życia. Apartament posiada przemyślany układ, obejmuje dwie łazienki i bezpośredni dostęp do windy dla dodatkowej wygody. Wysoka efektywność energetyczna jest gwarantowana przez klasę A, która zapewnia niskie koszty energii i bardziej przyjazny dla środowiska styl życia.

Położony w tętniącym życiem obszarze Capsalos, ta nieruchomość jest blisko do wszystkich głównych udogodnień: sklepy, szkoły i restauracje. Capsalos jest znany z doskonałej dostępności transportu i jest zaledwie kilka minut od autostrady, która zapewnia łatwy dostęp do innych części miasta. Mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramiczne widoki na miasto z tego apartamentu - jest to idealne miejsce na relaks po długim dniu.

Apartament znajduje się w strzeżonym kompleksie, który zapewnia bezpieczeństwo i poczucie wspólnoty. Jest sprzedawany bez mebli, co daje okazję do dekoracji miejsca do swoich potrzeb. Jest to świetna okazja dla osób poszukujących nowoczesnego stylu życia w dobrze połączonym obszarze miejskim. Kontakt Fioletowy Międzynarodowy Nieruchomości dziś dowiedzieć się więcej o tej interesującej nieruchomości.