Dom 4 pokoi 420 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$2,95M
$7,027/m²
;
In CRM: 53104
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    420 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 002 m²

Opis

Nowoczesny 4 sypialnia w Agios Tychonas Ten oszałamiający dom w kształcie P-, położony na działce o powierzchni 1002m ² w Agios Tychonas, posiada nowoczesny design i został ukończony w grudniu 2020 roku, a tylko basen jeszcze nie został zbudowany. Położony na rogu działki, nieruchomość graniczy z publiczną zieloną przestrzenią z jednej strony. Główne cechy Klasa wzmocnionego betonu C37 z pojedynczą podstawą Płyty poziome i płyty pochylone z dachówkami w wieku Klimatyzacja we wszystkich obszarach Podłogowe centralne ogrzewanie Klasa efektywności energetycznej A Podłoga naziemna Sala wejściowa Jadalnia Salon Pokój telewizyjny Kuchnia z miejscem do siedzenia Pralnia WC dla gości Niezależne mieszkanie usługi Magazyn Parking zakryty dla 2 samochodów Pokryte i odkryte tarasy Jard Pierwsze piętro 4 pokoje z łazienką Kuchenka Pokryte i odkryte tarasy Ten wyjątkowy obiekt oferuje nowoczesne udogodnienia i przestronny układ, idealny do luksusowego życia w doskonałej lokalizacji.

Lokalizacja na mapie