Mieszkanie 2 pokoi 114 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$534,751
$4,691/m²
;
In CRM: 40910
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,691/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    114 m²

Opis

Mieszkanie w Germasogia, Limassol. Znajduje się na budynku z 4 apartamentami. Obiekt położony jest w spokojnej okolicy, około 8 minut od najbliższej zorganizowanej piaszczystej plaży, a wszystkie codzienne udogodnienia, od banków i supermarketów do sklepów i restauracji, są mniej niż 1 kilometr od hotelu. Cechy własności Urządzenia klimatyzacyjne Balkon Pokryty weranda Podnieść Pranie Podwójne szyby Kuchnia wyposażona Lodówka Dostępność Apartament GROUND piętro Powierzchnia wewnętrzna 104 m2 Pokryte werandą 10 m2 Niepokryta weranda 29 m2 Stan: zakończony