Willa 3 pokoi 140 m² Rabac, Chorwacja

Grad Labin, Rabac, Chorwacja
$858,954
$6,135/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    856 m²

Opis

Sleek Modern Villa z podgrzewanym basenem w pobliżu Labin & Rabac - Contemporary Design Meets Istria Nature!

Odkryj doskonałe połączenie architektury krańcowej i śródziemnomorskiej spokoju. Położony w malowniczym zakątku Labin i Rabac, ta nowa willa projektantka 140 m ² (ukończona w 2025 roku) oferuje wyrafinowany rekolekcje zaledwie 11 km od zdobywających nagrodę białych żwirowych plaż na wybrzeżu Istrii.

Właściwość klucza Cechy:

  • Inteligentne i zrównoważone Życie: Ten wysokiej jakości dom prefabrykowany jest zbudowany na przyszłość, wyposażony w ogrzewanie podłogowe, pełną klimatyzację i wcześniej zainstalowaną infrastrukturę fotowoltaicznych paneli słonecznych.

  • Open- Concept Wnętrze: Bezszwowe 140 m ² plan podłogi z oświetloną salonem, jadalnią i nowoczesną kuchnią. Przestrzeń otwiera się bezpośrednio na taras o powierzchni 40 m ² z w pełni wyposażoną kuchnią letnią.

  • Triple Suite Layout: Zaprojektowany dla maksymalnego komfortu, willa zawiera trzy przestronne sypialnie, każdy z własną łazienką, plus WC dla gości i dedykowany magazyn.

  • Prywatne Outdoor Oaza: Położony na hojnym 856 m ² w pełni ogrodzonej działce, ogród posiada 32 m ² podgrzewany basen, taras słoneczny i profesjonalne krajobrazy ogrodnicze.