Dom 3 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$360,573
$4,507/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    80 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    432 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Dom z basenem i widokiem na morze - REF ID: 2016/484 w Hvar Dom wolnostojący z basenem, na sprzedaż, położony w cichym i eleganckim otoczeniu przyrody, w południowej części wyspy Hvar, z widokiem na morze. Dom położony jest na działce o powierzchni 432 m2 i składa się z dwóch pięter, parteru i pierwszego piętra, o łącznej powierzchni 80 m2. Na parterze znajduje się apartament typu studio i przestronny schowek, natomiast na pierwszym piętrze znajduje się mniejszy apartament z dwiema sypialniami. Za domem znajdują się dodatkowe udogodnienia (basen, grill, boisko do siatkówki), natomiast po zachodniej i wschodniej stronie domu znajdują się dwa przestronne tarasy z widokiem na morze. Bardzo interesująca nieruchomość wakacyjna, biorąc pod uwagę jej doskonałą lokalizację i środowisko, w którym się znajduje. Dom jest nieco starszy, więc nowy właściciel może spodziewać się dodatkowych inwestycji w adaptację przestrzeni, a ponieważ działka, na której znajduje się dom, jest w budowie, nowy właściciel może rozważyć nowy projekt, aby lepiej wykorzystać i ulepszyć. Podsumowując, rzadka oferta w tej okolicy, która nie pozostawi obojętnym prawdziwego miłośnika przyrody i idealnej letniej atmosfery.