Mieszkanie 2 pokoi 69 m² Sofia, Bułgaria

Bułgaria, Sofia
$117,395
$1,701/m²
;
In CRM: 4748016
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2024

• Adres
    Tsar Osvoboditel Blvd, 15 Sofia University St Kliment Ohridski
  • Metro
    St. Kliment Ohridski Sofia University (~ 200 m)
  • Metro
    Vasil Levski Stadium (~ 900 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,701/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek