Mieszkanie 3 pokoi 84 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$111,785
VAT
$1,331/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $1,331/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

🌳 Niskie wsparcie Podatek i doskonała lokalizacja: trzypokojowe mieszkanie w Solis Residential House (Sun Beach)

Oferujemy na sprzedaż przestronny, przytulny apartament z trzema sypialniami (z 2 sypialniami) w zamkniętym budynku mieszkalnym "Solis". Dom położony jest w wyjątkowo spokojnej, spokojnej i zielonej okolicy Sunny Beach - w słynnej okolicy Cacao Beach (Cocoa Beach). Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających pełnoprawnego domu mieszkalnego, a nie klasycznego, hałaśliwego kompleksu wypoczynkowego.