Mieszkanie 2 pokoi 71 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$81,646
$1,150/m²
;
In CRM: 342030
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,150/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

1- Apartament w Bay View Villas, Sunny Beach Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ², znajduje się na 3 piętrze kompleksu Bay View Villas. Apartament posiada widok na morze i jest idealny na wakacje, całoroczne życie lub wynajem inwestycji. Opłata za konserwację: 12 EUR / m2 rocznie O Bay View Villas Complex: 3 baseny SPA i centrum wellness Restauracja i bar Sala fitness Obszary zielone i przestrzenie rekreacyjne Ochrona i nadzór wideo Parking Lokalizacja: Kompleks znajduje się u podnóża Gór Stara Planina, w cichej i zielonej okolicy. Zaledwie 3 km od Sunny Beach i Nessebar, oferuje idealne połączenie przyrody i nadmorskiego relaksu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!