Mieszkanie 2 pokoi 49 m² Witebsk, Białoruś

Białoruś, Witebsk
$49,000
$993/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    ulica Pietrusia Browki, 7 k 5

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $993/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    49 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1979
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nowego układu na ulicy. Petrusya Brovki, D.7, Corp. 5. Położony na 4 piętrze 9- piętrowego panela. Powierzchnia całkowita 49.36 m2, mieszkanie 27.20 m2, kuchnia 9.50 m2 Pokoje i łazienki są oddzielne. Okna są zwykłe, drewniane. Nie ma balkonu. Rury zostały częściowo zastąpione plastikowymi. Mieszkanie jest jasne, suche, w normalnym stanie życia. Nikt nie jest zarejestrowany. Więcej przez telefon. Zadzwoń!
Umowa nr 71 / 1 z 21.05.2026 LLC "Agencja Świat nieruchomości". UNP 391910445. Licencja Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Białorusi nr 02240 / 385 z dnia 15.10.2019 r. (nieokreślony) na prawo do prowadzenia działalności w zakresie świadczenia usług prawnych - usług w zakresie nieruchomości.

Numer umowy z agencją 71 / 1 od 2026- 05- 21

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?