Mieszkania na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 30

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
1 206 obiektów total found
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 57 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 (94,800 euro)✅ Położenie: Kościół prawosławny, Vlore✅ Powierzchnia ca…
$111,595
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 117 m²
Piętro 3
🔑🏡 APARTAMENT SPRZEDAŻY 2 + 1 + 2 W PODZIALE NA GYM, VLORA.📍 Bardzo dobra lokalizacja, w mie…
$201,460
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 8
🔑🏡 1 + 1 APARTAMENT DO SPRZEDAŻY - W pobliżu GYM, VLORA.📍 Bardzo dobra lokalizacja, w miejsk…
$141,207
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 129 m²
Piętro 1/15
A mixed urban development, where you will find everything you have imagined and much more. L…
$615,816
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 53 m²
Piętro 4
"Radhima Fortress" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, położonym w nadmorskie…
$178,147
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrze…
$156,110
Kolasin ValleysKolasin Valleys
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 90 m²
Piętro 3
🌊🔱 1+1 APARTMENT FOR SALE IN THE “POSEIDON” RESIDENCE, VLORA 🔱 The “Poseidon” Residence, …
$259,122
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 92 m²
Piętro 1/13
Shesim Apartament w Vlora Marina, który oferuje połączenie komfortu i codziennych usług, cie…
$340,346
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 77 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 90.5m2✅ Powierzchnia apartamentu: 76.7m2✅ Po…
$143,154
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 69 m²
✅ Cena sprzedaży: 155,600 euro✅ Lokalizacja: Lungomare, Vlora✅ Powierzchnia całkowita: 77.8m…
$178,820
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 44 m²
✅ Cena: 75 000 Euro✅ Lokalizacja: Muradie Mosque, Vlore✅ Powierzchnia brutto: 54.16m2✅ Powie…
$88,082
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 4 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 66 m²
✅ Cena: 200,000 euro✅ Lokalizacja: "Dhimiter Konomi" St., Vlore✅ Powierzchnia: 66m2Apartamen…
$230,763
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 129 m²
Piętro 4
✅ Cena: 1200 Euro / m2✅ Lokalizacja: Plac Flagi, Vlore✅ Powierzchnia: 128.63m2Obszar, w któr…
$179,595
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
Piętro 2
APARTAMENT 1+1 Lokalizacja: Orikum, Vlorë Powierzchnia całkowita: 71 m² Powierzchnia mies…
$141,626
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 90 m²
✅ Cena: 2650 EUR / m2✅ Lokalizacja: Pierwsza linia w Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia: 98.41m2…
$303,427
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 1 pokój w Radhime, Albania
Kawalerka 1 pokój
Radhime, Albania
Pokoje 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 40 m²
🔑🏡 Studia na sprzedaż w Radhimă, VLora.📍 Niedaleko kompleksu turystycznego DEA💶 Cena 65 000 …
$75,886
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 109 m²
✅ Cena: 2100 euro / m2✅ Lokalizacja: Pierwsza linia w Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia: 109.32…
$267,109
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 88 m²
Piętro 4
✅ Cena: 227 000 euro✅ Lokalizacja: W restauracji "Titanic", Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 9…
$264,117
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 100 m²
✅ Cena: 1600 euro / m2 (160,640 euro)✅ Lokalizacja: Old Beach, Vlore✅ Powierzchnia: 103m2Obs…
$188,485
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
Piętro 8/11
Located on the first line of the Lungomare in one of the most prestigious residences in the …
$300,591
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 72 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 72m2✅ Powierzchn…
$113,031
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 119 m²
Piętro 9/12
Mieszany rozwój miasta, gdzie znajdziesz wszystko, co sobie wyobrażałeś i wiele więcej. Poło…
$1,16M
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 98 m²
Piętro 3/11
Apartament na sprzedaż w Albanii we Wlorze. Myślisz o inwestycji na rynku luksusowych nieruc…
$227,610
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 9/10
Apartament na sprzedaż blisko centrum Wlory w Albanii. Doskonała okazja, aby nabyć luksusowy…
$141,329
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
✅ Cena: 85000 euro✅ Lokalizacja: W Cimi Supermarket, Orikum✅ Powierzchnia: 74m2✅ Ma certyfik…
$102,133
Zostaw prośbę
Zamknij