Mieszkania na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 28

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
1 206 obiektów total found
Kawalerka 2 pokoi w Orikum, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 40 m²
Piętro 1
Apartament na sprzedaż w jednym z najbardziej wysublimowanych i elitarnych obszarów Vlora, U…
$110,202
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 5
"Radhima Fortress" to nowoczesny kompleks mieszkalny w budowie, położony w rejonie przybrzeż…
$231,628
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 118 m²
Piętro 2
🌊🔱 2 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W REZYDENCJI "POSEIDON", VLORA🔱 "Posejdon" Residence, położony…
$417,128
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
International Property AlertInternational Property Alert
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 92 m²
✅ Cena: 2650 EUR / m2✅ Lokalizacja: Pierwsza linia w Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia: 92.23m2…
$284,372
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 49 m²
Piętro 5
🏡 1 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W NAJLEPSZYM KOMPLEX W RADHIMA, VLORA 🌊💰 CENA: 126000 EURO / RA…
$147,764
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 4 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 126 m²
Odkryj spokój nad morzem w tym doskonałym nadmorskim kurorcie. Zanurz się w rytmicznej melod…
$520,571
TekceTekce
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 83 m²
Piętro 2
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrze…
$181,801
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 71 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 - 107,400 euro✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" ulica, naprzeciwko Bolv…
$129,048
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 137 m²
✅ Cena apartamentu: 1300 euro / M2✅ Cena werandy: 650 euro / M2✅ Powierzchnia całkowita: 90.…
$146,974
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 150 m²
Przedstawiamy najnowszą rezydencję w mieście Vlora, "Altera Residence", nowoczesny i ambitny…
$317,834
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 101 m²
Piętro 2/13
Shesim Apartament w Vlora Marina, który oferuje połączenie komfortu i codziennych usług, cie…
$453,600
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 112 m²
✅ Cena: 230 000 euro (do uzgodnienia)✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" Street, Vlore✅ Powierzc…
$276,360
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 3/16
1 + 1 + 1 = 1.📍 Rr. To jest to samo, co to jest.🏢 3d piętro, budynek z windą.🏗️ Projekt w bu…
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 100 m²
Piętro 3/6
Apartament 2 + 1 na sprzedaż - Zimna wodaSzczegóły apartamentu:Piętro: 5Typ: 2 + 1 105m2 bru…
$290,656
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 76 m²
Piętro 7/10
Nowoczesny apartament z jedną sypialnią na sprzedaż w Lungomare, Vlora Albania. Położony w i…
$246,645
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 92 m²
Piętro 5/10
The apartment is on the 5th floor of a new building, part of a complex from the year 2024. …
$244,715
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 98 m²
Piętro 6
🚢🏡 APARTMENT FOR SALE 2+1+2 NEAR ISH-VOLË, VLORA 💶 Price: 1650 Euro/m2 (Total price: 161,…
$187,285
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 95.7m2✅ Powierzc…
$151,379
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 72 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 (121,800 euro)✅ Położenie: Kościół prawosławny, Vlore✅ Powierzchnia c…
$143,378
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 90 m²
Idealny do życia lub inwestycji!✅ Cena: 155,000 euro (do uzgodnienia)✅ Powierzchnia całkowit…
$181,305
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 72 m²
Ten elegancki apartament 1 + 1, położony w jednym z najbardziej preferowanych obszarów miast…
$303,845
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 84 m²
Piętro 9/11
Na sprzedaż znajduje się 1 + 1 apartament z dwoma balkonami w Vlore. Powierzchnia mieszkania…
$141,351
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 58 m²
✅ Cena: 81,000 Euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 57,8 m2Obszar, w którym znajd…
$97,474
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji