Mieszkania na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 25

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
1 206 obiektów total found
Mieszkanie 4 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 151 m²
Piętro 11/11
Shesim Apartament w Vlora Marine, który oferuje połączenie komfortu i codziennych usług, cie…
$977,998
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Piętro 3
✅ Cena: 262,500 Euro✅ Lokalizacja: Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 75m2Obszar, w k…
$305,084
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 54 m²
Piętro 3
"Radhima Fortress" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, położonym w nadmorskie…
$178,807
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
International Property AlertInternational Property Alert
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 101 m²
Piętro 9/11
Luksusowy apartament przy plaży na sprzedaż w Lungomare, Vlora, Albania. Myślisz o inwestycj…
$272,866
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 68 m²
Apartament znajduje się na Lungomare oferuje wspaniały widok na morze. Jest to rozwinięty ob…
$175,771
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Radhime, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Radhime, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 35 m²
Piętro 1/4
Luxury residence in Radhimë, first line of construction, with panoramic views of the Gulf of…
$166,611
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Français, Svenska, Suomi, Italiano, Dutch
TekceTekce
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 114 m²
Piętro 4
✅ Cena: 125,000 euro✅ Lokalizacja: Trasbalkanike, Vlore✅ Powierzchnia: 114m2Obszar, w którym…
$146,804
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 83 m²
Piętro 3/8
Mieszany rozwój miejski, gdzie znajdziesz wszystko, co sobie wyobrażałeś i wiele więcej. Poł…
$349,910
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Luksusowa rezydencja w Radhimë, pierwsza linia budowy, z panoramicznym widokiem na Zatokę Vl…
$284,256
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 62 m²
Piętro 2
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrze…
$142,975
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 42 m²
Piętro 3
To piękne i nowoczesne mieszkanie z nowymi meblami znajduje się w jednej z najbardziej poszu…
$119,512
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
$155,897
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
✅ Cena: 1250 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 74.4m2✅ Powierzch…
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 162 m²
Przedstawiamy najnowszą rezydencję w mieście Vlora, "Altera Residence", nowoczesny i ambitny…
$343,049
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
✅ Cena: 1300 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 78m2✅ Powierzchni…
$114,242
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 35 m²
✅ Cena: 74000 euro✅ Lokalizacja: Port, Vlore Przewodniczący✅ Powierzchnia brutto: 42m2✅ Powi…
$86,027
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Piętro 3
$305,084
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 54 m²
Piętro 7
🏠 1 + 1 APARTAMENT DLA SPRZEDAŻY NASZEJ FLAG SQUARE, VLORA💰 Cena: 79000 EUR📐 Powierzchnia: 5…
$91,111
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 57 m²
Piętro 2
APARTAMENTY 1+1 Z WŁASNYM BASENEM Odkryj ekskluzywny kompleks mieszkalny w budowie, położ…
$198,979
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2