Mieszkania na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 13

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
1 206 obiektów total found
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1250 EUR / m2 (92,750 EUR)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 74.2…
$108,676
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 98 m²
Piętro 2/12
Nowe mieszkanie z dwiema sypialniami na sprzedaż w Vlora Albania. Mieszkasz już od jakiegoś …
$176,450
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 76 m²
Piętro 7
Mieszkanie 1+1 – Lungomare, Vlorë Przedstawiamy mieszkanie 1+1, położone w jednej z najbard…
$176,925
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 50 m²
Piętro 2
? Za szkołą Ismail Qemali, Vlore✅ Cena: 68000 euro✅ Powierzchnia: 50m2Obszar, w którym znajd…
$81,706
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 10/15
A mixed urban development, where you will find everything you have imagined and much more. L…
$404,154
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 57 m²
Piętro 1
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrze…
$174,328
Kolasin ValleysKolasin Valleys
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1600 euro / m2 (117,760 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 7…
$137,981
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Oferujemy 1 + 1 apartament na sprzedaż, położony w dobrze zarządzanym budynku, w Uje te Ftoh…
$236,351
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 2
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$158,192
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 3/11
Serce Vlory w Posejdonie Rezydencja w nowym budynku oferuje na sprzedaż 1 + 1 typu apartamen…
$269,139
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Kawalerka 1 pokój w Orikum, Albania
Kawalerka 1 pokój
Orikum, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 4/5
Studio nad morzem na sprzedaż w Radhime Vlora, na południu Albanii. Radhima to jeden z najba…
$143,677
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 62 m²
✅ Cena: 85000 euro✅ Lokalizacja: Aulona Street, Orikum✅ Powierzchnia całkowita: 70m2✅ Powier…
$98,655
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 68 m²
✅ Cena: SKONTAKT NAS!!✅ Lokalizacja: W pobliżu polikliniki, Vlore✅ Powierzchnia brutto: 77m2…
$122,294
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 50 m²
✅ Cena: 2700 EUR / m2 (135000 EUR)✅ Lokalizacja: Uje i Ctohte, Vlore✅ Powierzchnia: 50m2✅ 4 …
$156,763
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
✅ Cena: 1050 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 74.2m2✅ Powierzch…
$91,713
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
✅ Cena: 210 000 Euro✅ Lokalizacja: Market Haso, Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia brutto: 73m2✅…
$247,442
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 72 m²
✅ Cena: 1400 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 84.7m2✅ Powierzchnia apartamentu: 71.8m2✅ Po…
$137,893
Radhime, Albania
Powierzchnia 88 m²
Piętro 4
🏡 2+1 APARTMENT FOR SALE IN THE NEWEST COMPLEX IN RADHIMA, VLORA. 📣DES brings for sale on…
$151,449
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 101 m²
Piętro 1
🔑🏡 2 + 1 APARTAMENT DLA SPRZEDAŻY RAPI, VLORA📐 INFORMACJE TECHNICZNE💶 Cena: 1800 €/ m ² (moż…
$210,680
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 69 m²
Piętro 3
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w nadmorsk…
$229,681
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 124 m²
Piętro 4
✅ Cena: 160.000 euro✅ Lokalizacja: Nad Golden Gym, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 124 m2Obsz…
$186,161
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 88 m²
✅ Cena: 1250 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 88.1m2✅ Powierzch…
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 50 m²
✅ Cena: 78.000 Euro✅ Lokalizacja: W pobliżu supermarketu Cimi, Orikum, Vlore✅ Powierzchnia c…
$90,704
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 56 m²
Piętro 5
🏢 1 + 1 APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W ÇOLE, VLORA.💰 Cena: 70 000 EURO (RAZEM)📍 Lokalizacja: Mis D…
$82,401
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 77 m²
Piętro 5/9
Luksusowy apartament na sprzedaż w Lungomare Vlora, Albania, tuż przy plaży – doskonała inwe…
$232,239
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 65 m²
Piętro 3
Luksus i spokój między morzem a naturą..🌅Zapraszamy do najnowszego, nowoczesnego i elegancki…
$201,122
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
Piętro 2
$162,556
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1