Mieszkanie 91 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$213,246
$2,343/m²
;
In CRM: 2240
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.04.2026

Cena za m²
    $2,343/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Opis

Ten umeblowany apartament 2 + 1 znajduje się w bardzo dogodnej i popularnej okolicy Vlora, doskonale usytuowany między Lungomare i głównym bulwarem. Zarówno nadmorska promenada jak i bulwar miasta są dostępne w odległości krótkiego spaceru, oferując idealną równowagę między życiem miejskim a bliskością plaży. Pomimo centralnej lokalizacji, mieszkanie znajduje się nieco wewnątrz dzielnicy mieszkalnej, zapewniając ciche i spokojne środowisko życia, nawet podczas ruchliwego sezonu letniego. Przyjemny widok na morze i słoneczna orientacja dodać do ogólnego komfortu. Dzięki swojej lokalizacji apartament stanowi silną możliwość inwestycji, ponieważ popyt na wynajem w tym obszarze jest konsekwentnie wysoki od najemców, którzy chcą pozostać blisko miasta i plaży. Oferowane po bardzo atrakcyjnej cenie, jest to praktyczna opcja do użytku osobistego lub dochodów z wynajmu.