Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$132,517
$1,767/m²
;
In CRM: 4140
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $1,767/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

Apartament znajduje się w pobliżu Boulevard, w rozwiniętym obszarze, który oferuje wszystkie niezbędne usługi dla komfortowego życia i codzienne podstawy. Znajduje się w bardzo strategicznej lokalizacji i w równej odległości od głównych atrakcji dzielnicy Vlore. Apartament jest świeżo odnowiony i oświetlony naturalnym światłem przez cały dzień.

Główne odległości:
Tunel Llogara - Palase = 28 km (36 minut)
Orikum Yacht Port = 14 km (25 minut)
Vlore Port = 1,9 km (6 minut)
Lotnisko Vlore = 24 km (28 minut)
Meczet Muradie = 2,9 km (7 minut)
Klasztor św. Marii, Zverniec = 13.4 km (23 minuty)

✅ Cena: 115,000 Euro
✅ Lokalizacja: Albanio-Romina, Vlore
✅ Powierzchnia całkowita: 82m2
✅ Powierzchnia netto: 75m2

Wyposażenie wnętrza:
✅ Salon + Kuchnia
✅ 1 Sypialnia
✅ 1 Łazienka
✅ Balkon z dużą przestrzenią

Inne informacje:
✅ 6. piętro
✅ Winda
✅ AC w każdym pokoju
✅ Sprzedawane umeblowane
✅ Świadectwo własności
✅ Zbudowany w 2014 r.