Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$169,605
$2,827/m²
;
Data aktualizacji: 4.06.2025

Cena za m²
    $2,827/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    53 m²

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

1 + 1 Apartament na sprzedaż z widokiem na morze w Iliria Beach

1 + 1 apartament na sprzedaż na 3 piętrze w Iliria Beach, Durres.
Apartament znajduje się w pobliżu morza w dobrze zarządzanym budynku wyposażonym w windę.
Ma również widok na morze.

Mieszkanie jest zorganizowane:
-Korytarz, który dystrybuuje do:
- Salon + kuchnia,
- Sypialnia.
- I kibel!

• Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić nieruchomości, prosimy o kontakt!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta