Działki 1 085 m² Kashar, Albania

Kashar, Katund i Ri, Albania, Tirana Municipality
$168,883
$156/m²
;
In CRM: 4181492
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Opis

Land for sale in Kashari area. The land has a total area of 1085m2 and is located only 1km from the Kashari Overpass. The land is equipped with a building permit for 2 villas. Possibility to expand +1000m2 with extra price. For more information, contact us.

Lokalizacja na mapie

Kashar, Katund i Ri, Albania, Tirana Municipality
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Transport
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty