Wohnung 3 Schlafzimmer 90 m² Calp, Spanien

Calp, Spanien
$789,490
$8,772/m²
;
Letzte Aktualisierung: 30.04.26

• Adresse
    Avenida Europa, 32

Objekteigenschaften

Angaben zu den Wohnungen

  • Preis pro m²
    Preis pro m²
    $8,772/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Gesamt fläche
    Gesamt fläche
    90 m²

Beschreibung

Luxe nieuwbouwwoningen te koop in Calpe, vlak bij het strand

Toplocatie aan de kust in Calpe, Costa Blanca
Ontdek een kleinschalig wooncomplex met luxe appartementen, gelegen in een van de meest gewilde wijken van Calpe aan de Costa Blanca. Dit moderne gebouw ligt perfect tussen de twee belangrijkste zandstranden van de stad en biedt een bevoorrechte ligging op slechts 100 meter van de zee en op loopafstand van de jachthaven, het stadscentrum en alle essentiële voorzieningen.

Calpe is een van de populairste bestemmingen aan de noordelijke Costa Blanca dankzij de prachtige stranden, het mediterrane klimaat en de levendige levensstijl aan de kust. De stad staat bekend om het iconische natuurpark Peñón de Ifach, een opvallende kalkstenen rots die dramatisch uit de zee oprijst en als symbool van de streek fungeert. Bewoners genieten van een levendige boulevard, uitstekende restaurants gespecialiseerd in verse zeevruchten en een breed scala aan vrijetijds- en watersportactiviteiten.

In de omgeving liggen ook de schilderachtige zoutlagunes Las Salinas de Calpe, waar vaak flamingo's en andere vogelsoorten te zien zijn, wat een uniek natuurlandschap creëert vlak bij het stadscentrum.

Modern gebouw met zeezicht en ruime appartementen