Dom 2 pokoi ban nein thray, Tajlandia

ban nein thray, Tajlandia
$101,196
$151/m²
;
In CRM: 1131644
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    672 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    672 m²

Opis

2 Sypialnia Dom na sprzedaż Na Jomtien Pattaya

Ten jednopiętrowy dom znajduje się w spokojnej strefie przybrzeżnej, oferując ciche i prywatne środowisko idealne do życia mieszkalnego lub domu wakacyjnego. Dlatego jest idealny dla kupujących poszukujących relaksu, pozostając blisko kluczowych udogodnień. Ponadto lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg, sklepów, takich jak 7- Eleven, CJ, Big C i Lotus. Ponadto obiekt znajduje się zaledwie około 5 km od plaży Ban Amphur i blisko Ambasadora Na Jomtien, co czyni go bardzo dogodnym miejscem w pobliżu wybrzeża.

Obiekt posiada 2 sypialnie, 1 łazienkę, 1 pokój dzienny i 1 kuchnię na powierzchni 168 m2. W pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania, dom zapewnia komfortowe i funkcjonalne środowisko dla rodzin lub jako weekendowy rekolekcje. W związku z tym nieruchomość obejmuje parkowanie na 2 samochody i prywatną studnię podziemną, co zapewnia wygodę i długotrwałą użyteczność.

Dom położony jest w niskiej gęstości, cichej okolicy z łatwym dostępem do i poza obszarem. W rezultacie stanowi to doskonałą okazję dla właścicieli domów poszukujących spokojnego stylu życia w tej lokalizacji.

Transfery i podatki: 50 / 50

Szczegóły klucza

Typ: Dom
Obszar lokalizacji: Na Jomtien
Miasto: Pattaya
Rozmiar terenu: 168 sq.wah
Sypialnie: 2
Kąpiele: 1
Meble: w pełni umeblowane
Główne cechy: Parking dla 2 samochodów, Prywatna Well, w pobliżu plaży

https: / / www.expdia.co.th / en / Pattaya- Na- Chom- Thian.dx6214774