Dom 2 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$91,690
$716/m²
;
In CRM: 1128956
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    128 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    128 m²

Opis

East Pattaya Townhome na sprzedaż 2 Sypialnia Corner Unit Odnowiony Dom Ten dom na sprzedaż w East Pattaya znajduje się w dogodnej dzielnicy mieszkalnej z łatwym dostępem do wielu tras. Dlatego ten East Pattaya Townhome na sprzedaż jest idealny dla kupujących poszukujących przystępnego domu gotowy do wprowadzenia się. Obiekt jest jednopoziomowy narożnik z dodatkową przestrzenią boczną, ustawiony na powierzchni 32 m2 wah. Dom został niedawno odnowiony, co poprawia zarówno wygląd i funkcjonalność. Ponadto układ jest praktyczny i odpowiedni dla małych rodzin. W domu znajdują się dwie sypialnie, jedna łazienka, jeden pokój dzienny i jedna kuchnia. Ponadto, dom jest w pełni umeblowany z wielu darmowych przedmiotów w tym. W rezultacie, kupujący mogą wprowadzić się natychmiast bez dodatkowych kosztów. Okolica znajduje się w strefie wspólnotowej, która zapewnia łatwy dostęp do rynków, sklepów i szkół. Ponadto lokalizacja nie jest podatna na powodzie, co zwiększa wartość długoterminową. Cechy własności
  • Townhome na sprzedaż w East Pattaya
  • Jednostojąca jednostka narożna
  • Rozmiar gruntów 32 kwadrat wah
  • 2 sypialnie
  • 1 łazienka
  • 1 pokój dzienny
  • 1 kuchnia
  • Odnowiony dom
  • Dodatkowa przestrzeń boczna
  • Gotowi do wejścia
  • Opłata transferowa i podatki 50 / 50
Darmowe meble i urządzenia
  • Zestawy sypialne (2 pokoje)
  • Zasłony w całym domu
  • Salon sofa zestaw
  • Szafka telewizyjna i telewizyjna