Dom 4 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$97,823
$1,397/m²
;
In CRM: 1129805
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    70 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    70 m²

Opis

4 Sypialnia Townhouse na sprzedaż w East Pattaya

Ten piękny 4-pokojowe, 2-łazienkowe kamienica znajduje się w bardzo pożądanym obszarze East Pattaya, oferując wygodne, przyjazne rodzinie i bezpieczne środowisko mieszkalne. Dlatego mieszkańcy mają łatwy dostęp do centralnej Pattaya, Jomtien Beach, centrów handlowych, restauracji, kawiarni i lokalnych rynków. Ponadto, lokalizacja zapewnia spokojną okolicę z dala od dużego ruchu, będąc nadal blisko głównych dróg i niezbędnych udogodnień. W rezultacie jest on idealny zarówno do celów trwałego życia, jak i inwestycji.

W kamienicy znajduje się 70 m kw. działki i oferuje starannie zaprojektowany układ na wielu piętrach, zapewniając dużą przestrzeń dla życia rodzinnego i gości rozrywkowych. Jest wyposażony w praktyczne strefy mieszkalne, pokoje o dużej wielkości, nowoczesne łazienki i prywatny parking. Ponadto obiekt jest łatwy w utrzymaniu, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, które cenią komfort, wygodę i prywatność. W związku z tym ten kamienica oferuje doskonałą wartość na rynku nieruchomości East Pattaya.

Transfery i podatki: 50 / 50

Szczegóły klucza

  • Typ: Townhouse
  • Obszar lokalizacji: East Pattaya
  • Miasto: Pattaya
  • Rozmiar terenu: 70 Sq.m
  • Sypialnie: 4
  • Kąpiele: 2
  • Własność: Nazwa tajska
  • Najważniejsze cechy: przyjazny dla rodzin układ, prywatne i ciche środowisko, łatwy dostęp do głównych dróg, w pobliżu sklepów, jadalnia i rekreacja