Dom 3 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$232,276
$1,936/m²
;
In CRM: 1068979
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Tesabal Road 1 Soi 18

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    120 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    412 m²

Opis

Luksusowy 2-Sypialnia Pool Villa na sprzedaż w Huay Yai

Przeżyj spokojne tropikalne życie z tej eleganckiej willi z basenem 2-pokojowe znajduje się w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Huay Yai, East Pattaya. Zaprojektowana dla komfortu, prywatności i nowoczesnej funkcjonalności, ta pięknie zachowana willa oferuje przestronne wnętrza, uroczą przestrzeń na świeżym powietrzu i wyjątkową wartość dla osób poszukujących zrelaksowanego stylu życia w pobliżu przyrody, ale w pobliżu miasta.

Usytuowany na hojnej 103 m2 (412 m2) dzia ³ ce z ok. 120 m2 powierzchni mieszkalnej willa posiada nowoczesną architekturę w połączeniu z ciepłymi, naturalnymi elementami. Układ jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić zarówno komfort wewnątrz jak i przyjemność na zewnątrz.

Szczegóły własności:
• Rozmiar gruntów: 103 m2 (412 m2)
• Powierzchnia mieszkalna: ok. 120 m2
• 2 sypialnie
• 2 łazienki
• Kuchnia w stylu europejskim
• Zewnętrzny prysznic
• Parking dla 3 samochodów
• Własność: Tajski
• Opłaty transferowe: 50 / 50

Otwarta część mieszkalna i jadalnia willi łączy się bezproblemowo z prywatnym tarasem basenowym, oferując jasne i atrakcyjne miejsce idealne do relaksu i rozrywki. Kuchnia w stylu europejskim jest w pełni wyposażona, idealna do codziennego gotowania. Obie sypialnie są dobrze dopasowane, ze stylową łazienką ensuite i dużymi oknami, które pozwalają na wiele naturalnego światła.

Jedną z cech charakterystycznych willi jest odkryty prysznic i basen, przeznaczony dla tropikalnego komfortu i wygody. Przestronny carport mieści do trzech pojazdów, a szeroka działka oferuje potencjał dalszego dostosowania, takich jak dodanie ogrodu lub miejsca grillowania.