Condo z 2 sypialniami 59 m² Bangkok, Tajlandia

Tajlandia, Bangkok
$462,883
$7,845/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Tajlandia
  • Miasto
    Bangkok
  • Metro
    Asok (~ 700 m)
  • Metro
    Sukhumvit (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,845/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Opis

Czuj się jak w domu w tym przemyślanym mieszkaniu 59 m2 w sercu Khlong Toei Nuea. W salonie pewnie spędzisz większość czasu. Jest nowoczesny, ale przytulny, z beżową rozkładaną sofą doskonale umieszczoną, aby stawić czoła płaskiemu telewizorowi zamontowanemu w ścianie marmurowego akcentu - dodaje trochę luksusu bez uczucia zimna. Ciemne drewniane panele na ścianach i drewniane podłogi utrzymują rzeczy ciepłe, podczas gdy oświetlenie sufitu otoczenia i te duże okna z czystymi zasłonami wypełniają pokój miękkim, naturalnym światłem. Kuchnia jest elegancka i praktyczna, wyposażony w układ w kształcie litery L z ciemnym drewnem, szafki bez rękawów i lekki, solidny blat powierzchni, który jest łatwy do czyszczenia. Oświetlenie pod szafą rozjaśnia przestrzeń przygotowawczą, i masz wszystkie niezbędne jak built- w kuchence indukcyjnej i kuchenka mikrofalowa ze stali nierdzewnej płynnie zintegrowane z kabinerią. Obie sypialnie są dobrze wielkości, z mistrzem oferującym walk-w szafie, który jest prawdziwym wyróżnieniem - built- w półkach, zintegrowane światła LED, i mnóstwo wiszącej przestrzeni zrobić organizację bryzy. Jest nawet przestrzeń próżności z okrągłym lustrem i oświetleniem. Łazienka jest nowoczesna, ze szklarskim prysznicem, bidet WC z regulatorami i eleganckie oprawy. Ten offplan jest darmowy, więc masz się wprowadzić lub wynająć jak chcesz. To świetna mieszanka stylu i funkcji, jeśli chcesz coś współczesnego w tętniącej życiem dzielnicy Bangkoku.