Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$371,857
$4,707/m²
;
In CRM: 10011402531
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Cena za m²
    $4,707/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Uzyskaj bezpłatny bilet w obie strony do Phuket!*

Dla kogo:
Ten projekt jest idealny dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości na plaży, a także dla inwestorów oczekujących wysokich zwrotów z nieruchomości w kurorcie Phuket.

O lokalizacji:
Położony bezpośrednio nad brzegiem plaży Nai Thon, Sea Heaven Phuket Naithon oferuje wyjątkowe połączenie prywatności i wygody. W pobliżu znajdują się ośrodki wypoczynkowe, sklepy i atrakcje, a także chroniony rezerwat przyrody.

O projekcie:
Sea Heaven Phuket Naithon – faza 2.2 to pięciopiętrowy kompleks składający się ze 127 stylowych apartamentów z 1 i 2 sypialniami. Bezpośredni dostęp do basenu, widok na ogród i morze oraz nowoczesne udogodnienia sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia i inwestowania.

Mieszkanie mieści się w nowym budynku

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Sakhu

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata